Spoločnosť GOOD FIVE vstúpila na slovenský gastronomický trh v roku 2010. Našim zámerom je sprevádzať našich zákazníkom na ceste zdravého životného štýlu, nerozlučne spätého s kvalitnými jedlami a nápojmi, ktoré blahodárne pôsobia na ľudské telo, prispievajú k jeho celkovej harmonizácii a vytvárajú podmienky pre jeho ozdravenie.

Vysoká kvalita surovín, unikátny spôsob ich prípravy a zakomponovanie filozofie 5 ELEMENTOV do jednotlivých jedál sú zárukou toho, že naše jedlá si zachovávajú čo najväčšie množstvá živín a vitamínov, ale aj prirodzené chute ich jednotlivých zložiek.

Disponujeme špičkovými znalosťami z prípravy pokrmov založených na týchto základoch a preto sme si istí, že naše jedlo Vás nie len zasýti, ale dodá Vám všetku potrebnú energiu pre harmonické fungovanie Vášho tela, ulahodí všetkým Vašim zmyslom a vyčarí spokojný úsmev na Vašej tvári.

Pre všetkých milovníkov dobrého a zároveň zdravého jedla dopĺňame každodenne náš jedálny lístok špeciálnym odporúčaným jedlom dňa GOOD FIVE menu podľa 5 ELEMENTOV, ktoré spolu s už tradičným a veľmi obľúbeným I´m Vegan menu dotvára našu ponuku tak, aby si z nej vybral úplne každý, vrátane ľudí s alergiou na mlieko a mliečne výrobky, vaječnú bielkovinu alebo lepok.

Rovnako interiér našej reštaurácie je harmonicky zladený podľa 5 ELEMENTOV, z ktorých čerpá aj Feng Shui a spolu s barom a jeho netradičnou, ale veľmi zaujímavou ponukou dotvárajú celkový veľmi príjemný a harmonizujúci efekt pre každého, kto nás navštívi.

Nájdite si v tejto uponáhľanej dobe čas pre seba a svojich blízkych, dobite sa energiou a nechajte hýčkať všetky svoje zmysly na mieste zvanom GOOD FIVE.

Buďte vítaní, buďte GOOD FIVE!